O nas

Firma PWPROJEKTY działa nieprzerwanie od 1997 r.  Ponad dziesięcioletnia obecność na rynku zaowocowała już licznymi realizacjami, ogromnym bagażem doświadczeń w kontaktach z użytkownikami oraz współpracą ze specjalistami różnych branż a co za tym idzie poszerzeniem zakresu świadczonych usług. Naszymi klientami są podmioty gospodarcze i osoby fizyczne.

Oprócz projektowania, PWPROJEKTY  zapewniają  pełną obsługę procesu inwestycyjnego, przeprowadzenie procedury od początku do końca każdego etapu. Na życzenie klienta podejmujemy się załatwienia wszystkich formalności począwszy od decyzji o ustalenie warunków zabudowy, przez wszystkie wymagane uzgodnienia, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

Biuro ściśle współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi branż instalacji sanitarnych, elektrycznych i drogowych oraz rzeczoznawcami ppoż., sanitarno-higienicznymi i BHP, co umożliwia kompleksowe przygotowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej.

W ramach nadzoru budowlanego świadczymy usługi Kierownika budowy oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego. Sporządzamy kosztorysy budowlane oraz Świadectwa energetyczne budynków.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.